agd

Interhelp24 w Andrychowie

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)
Telefon: 508-370-336
Strona internetowa: http://www.interhelp24.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis


INTERhelp24.pl to grupa informatyków zjednoczonych pod szyldem INTERhelp24.pl - co posiada oznaczać zintegrowaną radę w jednym miejscu. Systematycznie poszerzamy prywatne umiejętności i wychodzimy z założenia, że "wszystko da się zrobić".

Kluczem do sukcesu jest chęć i otwartość na wszelkie wyzwania, droga na skróty nie zawsze się opłaca, zatem o ile do czegoś się zabieramy to realizujemy to dobrze! Działamy w ten sposób od niemalże 10 lat i planujemy robić to w dalszym ciągu.

Oferujemy serwis komputerów stacjonarnych i laptopów. Prowadzimy działalność pod względem serwisu oprogramowania, systemów operacyjnych, a także naprawy i modernizacji sprzętu, a też odzyskiwania danych z dysków twardych.  W katalogu usług/produktów posiadamy też powstawanie stron internetowych WWW i budowę sieci kilku komputerów - przewodową (LAN) i bezprzewodową (WLAN).

Przy tym mamy sposobność diagnostyki elektronicznych układów samochodowych -  możemy podłączyć samochód klienta pod komputer w celu ustalenia usterki silnika etc.

Pracujemy  na terenie Andrychowa, Wadowic, Kęt, a także okolicznych miejscowości.

Działamy śpiesznie i profesjonalnie, dojeżdżamy do nabywcy i w miarę sposobności usuwamy usterki na miejscu lub jeśli problem wymaga głębszej analizy to zabieramy sprzęt do mojej siedziby i po naprawie odwozimy do nabywcy.

W miarę sposobów na miejscu podajemy wycenę naprawy danego dylematu, w niektórych przypadkach - przy konieczności zdiagnozowania dylematu w mojej siedzibie - oddzwaniamy do klienta - ustalamy cenę i opłacalność naprawy.

Masz pytania albo sugestie - zadzwoń!

Multimedia

Zdjęcia:
Interhelp24
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Andrychów, ...

Opinie


Autor: Kamil
Data: 2013/12/06
Ocena:
Szybko skonfigurowana usługa neostrada i parę innych drobnych rzeczy za niską cenę. Naprawdę polecam!

Usługi

Wyświetleń od 2013.12.06 : 1187 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.