agd

Durcar w Bielsku-Białej

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (033) 814 73 84, tel. kom. +48 508 208 859
Strona internetowa: http://www.durcar.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 164
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

W roku 1975 Janusz Warchoł załozył korporację „Elektromechanika Pojazdowa”. Siedziba spółki mieściła się przy ul. Greczki (dziś ul. Żywiecka) w pomieszczeniu o niewielkiej powierzchni. Firma zajmowała się od samego początku naprawą samochodów i sprzedażą części na rynek lokalny. Cztery lata poźniej, po wybudowaniu nowoczesnego, jak na ówczesne czasy, warsztatu na posesji nieco bliżej centrum Bielska-Białej, posiadacz przeniósł tam siedzibę spółki, która pozostaje tam do aktualnie.

W 1980 roku pracę w szkoleniu u boku właściciela rozpoczyna jego zięć Leszek Duraj. Firma na niedługi okres zatrudnia jeszcze dwóch pracowników, a po zmianach ustrojowych na przełomie 80/90 lat powraca do modelu dwuosobowego + kilku uczniów. Po śmierci Janusza Warchoła w 2001 roku, nowy właściciel Leszek Duraj kontynuuje tradycje rodzinne pod nazwą „Elektromechanika Pojazdowa”.

W trzecie tysiąclecie firma wkracza z dużym bagażem doświadczeń i posiada na koncie wyszkolenie kilkudziesięciu uczniów, z czego kilku z powodzeniem prowadzi na dzień obecny swoje szkolenia samochodowe na terenie Bielska-Białej i okolic. W 2006 roku firma dzieli się na Leszek Duraj „Elektromechanika Pojazdowa” , a ponadto Damian Duraj „DURCAR”. Obie korporacji dostarczają te same usługi na tej samej posesji, z czego pierwsza z tendencją do usług naprawczych, warsztaty uczniów i regeneracji podzespołów, a druga z tendencją do handlu częściami samochodowymi, zapewnieniu dostępu do treści (informacje serwisowe, oprogramowanie diagnostyczne) oraz dodatkowo promocji i pozyskiwaniu rynku pod innowacyjnym logo. W 2006 roku wreszcie wystartowała nasza witryna internetowa, którą mamy nadzieję z przyjemnością przeglądasz.

Mielibyśmy ochotę w tym miejscu podziękować Wam naszym nabywcom i partnerom za zaufanie i wieloletnią współpracę. Dziękujemy i zapraszamy!

Multimedia

Zdjęcia:
Durcar
Durcar
12

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 164...

Opinie


Autor: Wojtek
Data: 2013/12/06
Ocena:
Długo nie mogłem znaleźć odpowiedniego warsztatu samochodowego, ale w końcu się udało. Do poważnych napraw jak najbardziej dobry zakłąd mechaniczny!

Usługi

Wyświetleń od 2013.12.06 : 1319 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.