agd

Tubo Serwis Garrett w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 798 630 655
Strona internetowa: http://site.scrollproducts.com
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76b I piętro
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Centrum Turbosprężarek w Warszawie. Sprzedaż nowych turbosprężarek, naprawa i regeneracja turbin do silników diesel i benzynowych wszystkich marek. W tym również turbosprężarki ze zmienną geometrią "VNT" i turbosprężarki z elektronicznym siłownikiem "SREA", "REA"
&nbps;

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań dotyczących hybryd turbosprężarek dla takich marek jak BMW, Porsche, Saab, VAG, Volvo i innych producentów. Dzięki rozwiązaniom "Upgrade" w systemie "Plug & Play" jesteśmy liderem znanym w Europie i USA. 
&nbps;

Zajmujemy się również naprawą turbin oraz regeneracją turbosprężarek takich marek jak Garrett, IHI, Borg-Warner (K), Mitsubishi, Toyota, Holset.
&nbps;

Zanim turbiny opuszczą nasz diesel serwis są badane - wszystkie przechodzą testy obciążeniowe, korzystamy z profesjonalnych maszyn DYNAMIC/VSR Balancing. Lata doświadczenia w branży, współpraca z największymi producentami części, maszyn i podzespołów jest głównym czynnikiem wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszego turbo serwisu oraz naszą ofertą turbosprężarek!

Multimedia

Zdjęcia:
Tubo Serwis Garrett
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76b I piętro...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 1010 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.