agd

STS TURBO s.c. w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 666 111 915
Strona internetowa: http://www.ststurbo.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Warszawa, Owczarska 7
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Regeneracja turbin - Naprawa turbosprężarek - Turbosprężarki WarszawaSTS Turbo z Warszawy jest firmą rodzinną, która powstała z połączenia pasji do motoryzacji, dokładności, precyzji oraz doświadczenia zdobytego w trakcie długoletniej współpracy i szkoleń u producenta turbosprężarek BorgWarner Turbo Systems.

Podstawową działalnością firmy STS Turbo jest naprawa oraz regeneracja turbosprężarek Garrett, BorgWarner - KKK, Schwitzer, Mitsubishi, HOLSET oraz IHI. Naprawiamy turbosprężarki do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych (Deutz, CAT, Perkins, JCB, Cummins, Komatsu).

Naprawa i regeneracja turbosprężarek odbywa się w naszym centrum serwisowym w Warszawie przy ul. Owczarskiej 7. Do regeneracji turbin używamy najwyższej klasy urządzeń diagnostycznych i testowych:

  • szybkoobrotowa doważarka do rdzeni turbosprężarek Schenck 110 MBRS
  • wyważarka do wirników turbosprężarek Schenck TB Comfort
  • TurboTester GATE TEST 3 do diagnostyki siłowników elektronicznych turbosprężarki i poprawnej kalibracji zmiennej geometrii

Wysyłki i odbiór turbosprężarek realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Turbosprężarkę do regeneracji można wysłać do Warszawy na NASZ koszt - wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie a MY zlecimy kurierowi odbiór turbiny z Państwa siedziby. Turbosprężarki po naprawie dostarczane są do Klienta na następny dzień roboczy. Wysyłki na sobotę ustalane są indywidualnie.

Turbosprężarki po regeneracji objęte są 12-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów. Do każdej naprawionej turbiny dodawana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja montażu turbosprężarki. 

Multimedia

Zdjęcia:
STS TURBO s.c.
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Warszawa, Owczarska 7...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 859 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.