agd

Specctrum Serwis Laptopów w Rzeszowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 17 859 47 90
Strona internetowa: http://www.specctrum.com
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Rzeszów, Al. T. Rejtana 7
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Jako, że nie do każdej pracy konieczny jest najnowszy, a więc drogi komputer, postawiliœmy sobie cel: Dostarczać naszym Klientom sprzęt komputerowy dostosowany do ich faktycznych potrzeb za cenę, na którą ich stać. 

Zajmujemy się sprzedażą markowych, używanych notebooków wszystkim tym, dla których ważniejsze jest dostosowanie parametrów do wykonywanych czynnoœci i stosowanego oprogramowania, niż pogoń za najnowszymi procesorami. Nie bez znaczenia jest fakt, że przy takim założeniu można za relatywnie niską cenę nabyć markowy, stabilny komputer, o parametrach wystarczających do pracy (choć nie najwyższych), za to niezawodny i nie przysparzający kłopotów. Dla tych, którzy jednak potrzebują najszybszych i najnowszych urządzeń mamy również bogatą ofertę nowych komputerów.

Ponieważ oferowany przez Specctrum sprzęt objęty jest gwarancją, prowadzimy Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i doradztwo.

W naszych działaniach staramy się dostosowywać do potrzeb Klienta, zarówno pod względem oczekiwań sprzętowych jak i cen, zgodnie z hasłem:

Płać tylko za to, z czego naprawdę korzystasz!

Multimedia

Zdjęcia:
Specctrum Serwis Laptopów
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Rzeszów, Al. T. Rejtana 7...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 776 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.