agd

Pogotowie AGD Warszawa w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 692 460 730
Strona internetowa: http://www.pogotowie-agd.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Warszawa, Oświecenia 22a
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Naprawa AGD Warszawa (naprawa pralek, zmywarek, kuchenek) Zajmujemy się naprawa sprzętu gospodarstwa domowego na terenie Warszawy. Naprawiamy pralki automatyczne ładowane od góry i od przodu, zmywarki wolno stojące i do zabudowy, wszelkiego rodzaju kuchenki w tym płyty gazowe, ceramiczne i indukcyjne, piekarniki, kuchenki wolno stojące i do zabudowy. Wykonujemy wszystkie naprawy zarówno związane z elektryką/elektroniką jak i typowe mechaniczne. Serwisujemy urządzenia większości dostępnych na rynku producentów. Napraw dokonujemy na miejscu u klienta. Na wykonane usługi udzialemy gwarancji. Naszym celem jest naprawienie sprzętu już podczas pierwszej wizyty.

+48 692 460 730Zakres działania:
  • Naprawa pralek
  • Naprawa zmywarek
  • Kuchenki gazowe i elektryczne
  • Obszar
  • Producenci
Pralki

Wykonujemy wszelkie naprawy w pralkach. Naprawiamy elementy elektroniczne oraz usterki typowo mechaniczne. Świadczymy usługi między innymi takie jak:

  • Wymiana łożysk
  • Czyszczenie kubka hydrostatu
  • Udrażnianie układu
  • Odblokowywanie drzwi i bębnów
  • Wymiana grzałki, pompy itp.
Zmywarki

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w zakresie naprawy i montażu zmywarek. Zajmujemy się sprzętem wolnostojącym jak i do zabudowy. Nasi specjaliści pomogą państwu gdy zmywarka nie domywa naczyń, nie uruchamia się lub nie wylewa wody, a także w każdej innej usterce. Najczęstsze naprawy to: odblokowanie pompy spustowej, wymiana blokady drzwi, udrażnianie dysz zraszaczy, naprawa elektroniki.

Kuchenki gazowe i elektryczne

Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do naprawy kuchenek, zarówno elektryczne jak i gazowe. Montujemy urządzenia do instalacji elektrycznych i gazowych, w tym na gaz ziemny oraz gaz z butli (propan-butan). Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności instalacji gazowych. Podbijamy karty gwarancyjne z odpowiednim wpisem wymaganym przez producentów do uznania gwarancji. Na specjalne życzenie klienta, po podłączeniu nowego urządzenia stary sprzęt odbierzemy do utylizacji.

Producenci

Nie ograniczamy się do napraw sprzętu konkretnych producentów. Posiadamy duże doświadczenie ze wszystkimi sprzętami większości marek w tym głównie: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Ignis, Indesit, Mastercook, Mora, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Wrozamet, Zanussi. Jeżeli posiadają państwo inny sprzęt, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 692460730

Multimedia

Zdjęcia:
Pogotowie AGD Warszawa
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Warszawa, Oświecenia 22a...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 1122 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.