agd

Naprawa pralek Warszawa w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 603-483-688
Strona internetowa: http://naprawa-pralek-warszawa.waw.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Warszawa, Białołęka
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Gdy pralka zaczyna nam nie dopierać, jedną z przyczyn może być awaria grzałki. Możemy sprawdzić to sami, przykładając po 20 minutach prania rękę do szyby w drzwiczkach. Gdy jest zimna może to wskazywać na ewentualną awarię układu podgrzewania.
Gdy w pralce zostaje woda jedną z przyczyn może być zapchany filtr. Awarię tą możemy usunąć sami za min wezwiemy serwis. Filtr w każdej pralce znajduje się z przodu na dole. Jeżeli nie możemy go odkręcić nie należy robić tego na siłę. Można wtedy połamać korek filtra. Od środka może on być zablokowany kamieniem z proszku lub rzeczami które nam wypadły podczas prania z ubrań. W tedy należy wezwać serwis. Może to nas uchronić przed zwiększeniem kosztów naprawy.
Przyczyną przykrego zapachu w pralce może być gromadzenie się szarego szlamu, czarnej pleśni i kamienia. Powodem jest używanie za dużych ilości proszku i płynu do prania lub płukania, zwłaszcza gdy ciągle pierzemy w niskiej temperaturze. Aby fartuch był czysty od osadów, należy wycierać i przemywać co jakiś czas miejsce gdzie gromadzi się woda po praniu (na dole fartucha). Zostawiać uchylone drzwiczki w celu wietrzenia.

Multimedia

Zdjęcia:
Naprawa pralek Warszawa
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Warszawa, Białołęka...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 1153 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.