agd

Moto Centrum Zgierska 250 Sp. z o.o. w Łodzi

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: Zgierska 250/252
Strona internetowa: http://www.turbosprezarki.net.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Łódź, +48 42 6175 355
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Już od 1999 r. działamy w branży motoryzacyjnej. Lata doświadczeń i praktyki zawodowej stały się głównym powodem osiągnięcia przez nas sukcesu na tym polu. Priorytetowy cel naszych działań to spełnianie oczekiwań klientów poprzez stworzenie oferty, która im odpowiada. Nieustannie udoskonalamy nasze usługi związane z regeneracją turbin i serwisem pojazdów, dzięki czemu obsługiwane firmy transportowe są w stanie osiągnąć znaczną konkurencyjność, a zatrudnieni w nich kierowcy zyskują bezpieczeństwo i komfort pracy. Główny obszar naszych działań to montaż, naprawa oraz regeneracja turbin w Łodzi, gdzie znajduje się nasza siedziba. 

Naprawa turbosprężarek

Naprawa turbosprężarek wymaga zastosowania przez nas specjalistycznego sprzętu oraz fachowych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko staranne i precyzyjne działania są w stanie doprowadzić do tego, by sprzęt funkcjonował jak należy. Jako wyspecjalizowany serwis turbosprężarek zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usług, ale także dotrzymywanie terminów. Dzięki temu klienci otrzymują od nas gwarancję otrzymania sprzętu najlepszego w swoim rodzaju.

Regeneracja turbosprężarek

Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o regenerowanie turbosprężarek. Każdy etap naszych działań w tym zakresie przebiega sprawnie i profesjonalnie. Regeneracja turbiny jest poprzedzona dokładnym czy szczenieniem elementów, a jej główna część opiera się na wyważaniu wirnika. Poprawnie wykonana regeneracja turbin obejmuje dodatkowo przeprowadzenie testów doważających, które zapewniają precyzyjność ustawienia parametrów. Tak kompleksowa i dokłada regeneracja turbosprężarek jest możliwa tylko w naszej firmie z Łodzi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości regeneracji turbiny – wypełnij formularz kontaktowy. 

Multimedia

Zdjęcia:
Moto Centrum Zgierska 250 Sp. z o.o.
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Łódź, +48 42 6175 355...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 1030 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.