agd

Eldomex s.c. w Mielcu

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 3)
Telefon: 017 788-69-63
Strona internetowa: http://www.eldomex.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Mielec, Przemysłowa 63b
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Nasza firma powstała w 1991 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w serwisie AGD i w chłodnictwie. W zakresie usług działamy na terenie regionu mieleckiego. Od wielu lat produkujemy parowniki do lodówek i uszczelki magnetyczne do sprzętu chłodniczego. 

W latach 1998-2002 produkowaliśmy jako pierwsi w Polsce i jedyni chłodziarki samochodowe o dwóch funkcjach: chłodzenia i grzania opartych na zjawisku termoelektryczności. Na VII Międzynarodowych Targach Mieleckich w 1998 roku za ten wyrób zdobyliśmy tytuł najbardziej innowacyjnego wyrobu.

W 2004 roku w Mielcu przy ulicy Przemysłowej 63b oddaliśmy do użytkowania nowy obiekt gdzie znajduje się zakład produkcyjny i stacja serwisowania klimatyzacji samochodowej.

Obecnie specjalizujemy się w produkcji zestawów naprawczych (parowników) do chłodziarko-zamrażarek i zamrażarek oraz uszczelek magnetycznych do chłodziarek. Nasze wyroby sprzedajemy w całej Polsce, znają nas wszystkie zakłady branży chłodniczej. Nasze parowniki do lodówek znane są w Rosji, na Ukrainie i w nowo przyjętych krajach Unii Europejskiej.

Multimedia

Zdjęcia:
 Eldomex s.c.
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Mielec, Przemysłowa 63b...

Opinie

Wyświetleń od 2013.12.12 : 2028 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.