agd

Bielska Mechanika Pojazdowa w Bielsku-Białej

Oceń:
(Ocena: 3, głosów: 1)
Telefon: 33 810 – 00 – 69 (recepcja, ustalanie terminu, wyceny)
Strona internetowa: http://www.cempiel.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Bielsko-Biała, ul. Krakowska 125
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy już od ponad 30 lat. Poprzez ten cały okres nasza firma nie szczędziła siła by poszerzać własne kompetencje i zakres oferowanych usług. Poczynając od lat osiemdziesiątych gdzie jako jeden z pierwszych niezależnych warsztatów samochodowych zaoszczędzonych w cechu rzemieślniczym naprawiliśmy tak licznie jeżdżące Polskie Fiaty oraz dodatkowo jako 1szy zakład w Bielsku oferowaliśmy szybką przepływ olejów, która była tak modna w gronie bielskich kierowców taksówek. Od tamtych lat oferujemy też w ciągłej sprzedaży wszystkie potrzebne do eksploatacji oleje, płyny i smary producentów polskich i zagranicznych.

Firma w latach dziewięćdziesiątych na tyle prędko się rozwijała, że powoli zaczęło brakować miejsca w starej siedzibie usytuowanej przy ulicy Świerkowej 6. Tylko dwa Stanowiska naprawcze powodowały powstawanie się kolejek klientów, którzy mimo niedogodności związanych z oczekiwaniem z zadowoleniem wracali. Z tego aktualnie względu powstała idea nowego warsztatu z prawdziwego zdarzenia. Tak powstała nowa siedziba przy ulicy Krakowskiej 125. Na sam początek 3 stanowiska z dodatkowym miejscem na obsługę pełnowymiarowych samochodów ciężarowych i autokarów. Jako jedyny zakład w Bielsku posiadaliśmy podnośnik warsztatowy umożliwiający uniesienie pojazdu ważącego nawet 28 ton. Podnośnik ten był wystawiony na targach motoryzacyjnych w Bielsku.

Zakład cały czas się rozwijał oferując coraz to nowe usługi tj. geometria zawieszenia, remonty generalne silników , a ponadto fachową obsługę coraz to nowych samochodów jeżdżących po naszych drogach. Zainteresowanie naszymi usługami było tak duże, że obowiązkiem stała się rozbudowa samego serwisu , a dodatkowo poszerzenie oferowanych usług. Tak raptem wiele lat temu powstała druga hala warsztatowa, co sprawiło, że równocześnie możemy obsługiwać i naprawiać nawet 8 pojazdów jednocześnie.

Jak wiadomo zakład, który się nie rozwija stojąc w miejscu cofa się. Dlatego teraz w przeciągu ostatnich trzech lat poszerzyliśmy naszą propozycję o pełny serwis klimatyzacji i ogumienia , a ponadto diagnostykę komputerową. W 2010 roku powiększyliśmy parking dla naszych kontrahentów , a oprócz tego poszeżyliśmy zakres oferowanych usług. Rok 2011 to rok nowych perspektyw i sukcesów odnoszonych głównie na polu różnych konkursów wiedzy motoryzacyjnej.

Multimedia

Zdjęcia:
Bielska Mechanika Pojazdowa
1

Naprawiamy

Lokalizacja

ładowanie Bielsko-Biała, ul. Krakowska 125...

Opinie


Autor: Zenek
Data: 2013/12/06
Ocena:
Porządny serwis w Bielsku, ale ceny też porządne jak to bywa w mechanice.

Usługi

Wyświetleń od 2013.12.06 : 1105 » edytuj wizytówkę
Chcesz być równie widoczny w internecie jak ta firma? Dodaj się za darmo do katalogu firm.